Број на оглас: 2283101
Објавен на: 02.07.2018, 13:51
1 / 5

Zaden stop bmw x5 e53

2.200 МКД Цената е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
X5
Tип на делови:
Осветлување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam zaden lev stop za bmw x5 e 53 originalen kako nov 2200 den.tel 070 213 148