Број на оглас: 2277607
Објавен на: 16.10.2019, 09:16
1 / 3

POPRAVKA NA DISPLAY ZA SCENIC

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kartici za Renault