Број на оглас: 2275603
Објавен на: 17.04.2019, 11:02
1 / 10

Audi a4 2010 godina

12.900 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tronik 8 stepen menuvac karavan ekstra kola.od oprema poseduva se, site servisi mu se napraeni