Број на оглас: 2270239
Објавен на: 13.07.2018, 10:33
1 / 3

Нов Philips телевизор со Андроид под гаранција

300 €
Марка:
Philips
Производ:
LCD
Големина:
81 cm (32 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Смарт телевизорот од поважни функции има:
- Full HD резолуција
- Андроид 5.1 (Lollipop)
- YouTube, Chrome и можност за симнување апликации од Play Store
- Вградено WiFi
- Внатрешна меморија 8 гигабајти
- Инсталирани програми за онлајн гледање фудбал (Arena Sport) и најнови филмови (HBO) со превод

Телевизорот е под гаранција.