Број на оглас: 2265163
Објавен на: 23.04.2019, 10:14
1 / 6

Se prodava ili menuva stan vo centar na gradot

33.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
62 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava dvosoben stan od 62m2 so tri sobi kujna trpezarija.spalna.i dnevna+spajz,terasa i podrumski del a mozna e i zamena za pogolem.Se naodga na ul,Done Bozinov 18 na jugoistok karsi Peko, ili sega prodavnica Elida nad poranesen market Viktor.nee posleden sprat polovno renoviran kupatilo staveni blindirani vrati staven laminat na parket cenata nee fiksna so cist imoten list bez skrieni nameri tel.Vesna -078449612