Број на оглас: 2261824
Објавен на: 10.12.2018, 13:46
1 / 6

Far Audi A4 (Desen) 2004-2009 NOVI ORIGINALNI I NAJEVTINI

120 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
Audi A4
Tип на делови:
Осветлување
AutoKing
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални фарови по најевтини цени во Македонија!

- ОЕ: 8E0 941 004 BK
- страна за монтирање: десна
- година: од 2004 до 2009
- за возила со регулација на ширина на светење (електрично)
- со серво-мотор за регулација на ширина на светла
- производител: AL

Тел. 078 669 666, 078 441 778, 071 441 444, 078 213 333

Имаме на лагер голем број нови оригинални фарови !
Вршиме достава до секој град во Македонија !