Број на оглас: 2259830
Објавен на: 11.05.2019, 14:09
1 / 3

MiniBus Iveco 80E18

2.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava minibus iveco sanos vo odlicna sostojba 30 sedista. godina na proizv 1998 Mozi zamena : avtomobil


tel. 077-805-433
072-422-502