Број на оглас: 2253598
Објавен на: 11.02.2019, 20:13

DELOVI ZA KIA SPORTAGE

200 €
Марка:
Kia
Модел:
Sportage
Tип на делови:
Резервни делови за мотори

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Reduktor ispraven I menuvac za Kia sportage anlaser za 2.0td elektronski mehanizmi za stakla so dugminja samo toa imam drugo nisto.