Број на оглас: 2253540
Објавен на: 24.02.2021, 20:14
1 / 2

Volan za Audi A3 so Air Bag

1.400 МКД
Марка:
Audi
Модел:
Audi A3
Tип на делови:
Управниот /Серво /волан

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Maksimalno socuvan(se gleda na slikite) i ispraven, za audi a3(2004-2008)...