Број на оглас: 2251828
Објавен на: 30.03.2020, 15:29
1 / 3

Нива и Зграда

5.000 € Цената е фиксна
Квадратура:
4800 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


К.П 941. дел 1. класа 3. површина 4800 м²
Сл: Аджиматово. Oпштина: Лозово.

071 494 574