Број на оглас: 2251827
Објавен на: 24.05.2019, 09:08
1 / 12

Kuka Cvetan Dimov 87 a - Jeni male

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
50m2 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Podrum 21 m2,Prizemje 43m2 i wc,Prv kat 43 m2,wc i 4m2 balkon,Vtor kat (Potkrovje) i 4m2 balkon wc-ta bez plochki. Pomosna prostorija od 8m2. Cena po Dogovor.