Број на оглас: 2251471
Објавен на: 20.07.2018, 13:54
1 / 12

Bmw 118d restyle

6.990 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba,EURO 5,registrirana do mesec 04.2019g,uvezena od Germanija minimalna potrosuvacka,105kw,18 incni bandashi,16-ki so zimski gumi,zatemneti prozori vo Novus.......!!!