Број на оглас: 2249034
Објавен на: 08.04.2020, 14:17
1 / 7

BMW X5

5.200 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


prodavam BMW X5 3.0 d 2003 godina so ful oprema registriran do 06.2020 godina mozna e zamena za tovarno kombe
Za kes ekstra cena