Број на оглас: 2244267
Објавен на: 20.12.2019, 19:08
1 / 4

Gitara,pedali,procesor,razglas

150 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


El. gitara Marlyn by Hohner 150 evra. GITARATA E RESTAVRIRANA KAJ IVICA JORDANOV. Novi pragovi site komplet, poliranje, strugan vrat izlakiran, sredena kobilica, napraven setup.