Број на оглас: 2239104
Објавен на: 14.02.2020, 23:47
1 / 1

Бас гитара Радулович

1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Бас гитара Радулович, произведенa 1987 година (NEK THRU BODY)