Број на оглас: 2235747
Објавен на: 10.05.2019, 22:43
1 / 4

СЕ ПРОДАВА ШПОРЕТ НА ДРВА ( KREKA WESO )

2.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Се продава одличен шпорет сочуван грее перфектно вреди да се види.