Број на оглас: 2234294
Објавен на: 21.03.2019, 01:43
1 / 12

BMW 320D mnogu socuvano MOZe ZAmena

6.300 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 D mnogu socuvano kupeno od salon staro za novo na 180 000 so servisna kniska 3 klica,registrirano servisirano vo izvaredna sostojba Moze dase vidi vo sekoe vreme Moze Zamena samo za Vw Tuaran