Број на оглас: 2234125
Објавен на: 06.08.2020, 08:42
1 / 11

Се изнајмуваат соби во Стар Дојран

1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмуваат две соби во дојран
повеке информации на телеfon
078805717