Број на оглас: 2228557
Објавен на: 18.06.2018, 11:11
1 / 12

FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET(TOVARNO)-O C A R I N E T O--

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT DOBLO 1.9 MULTIJET(TOVARNO)-O C A R I N E T O--
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2008)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMA;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-DVA KLUCA;
-BORD KOMPJUTER;
-CD PLAYER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-NOVI GUMI;
-METALIK BOJA;
-SERVISNA KNISKA;
-MALA POTROSUVACKA;
-VOZILOTO E UVOZ OD ITALIJA;
--------P L A T E N I S E S I T E D A V A C K I D O R E G I S T R A C I J A------
--------I N F O:(075/858-420)------