Број на оглас: 2227308
Објавен на: 30.11.2018, 18:39
1 / 2

karting

420 €
Марка:
Останати марки
Вид:
ATV/со четири тркала
Година:
2008
Модел:
karting

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Karting