Број на оглас: 2226429
Објавен на: 30.09.2018, 17:56
1 / 3

Sedista za golf so sve tapaciri

70.347.214 МКД
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 4
Tип на делови:
Внатрешна опрема

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Golf 4 mnogu socuvani samo sedishta bez tapaciri