Број на оглас: 2226271
Објавен на: 27.02.2020, 15:04
1 / 4

SE PRODAVA NURKACKA OPREMA

41 € Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava profesionalna oprema za nurkanje: odelo Scubapro-neoprensko XL i kais za tegovi Valeo. Opremata e dva-tri pati koristena kako NOVA. Cena 2500 denari komplet .