Број на оглас: 2225834
Објавен на: 14.06.2018, 12:48
1 / 10

Трактор ИМТ 577 сеалка 4 редна и нива

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Трактор ИМТ 577
Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л