Број на оглас: 2225657
Објавен на: 12.07.2020, 19:30
1 / 12

Massey Ferguson 430

8.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Mnogu dobro socuvan uvezen novi pogonski gumi so seckalka za slama rikverc kamera bez nikakva mana kako od fabrika.