Број на оглас: 2224680
Објавен на: 06.08.2020, 19:43
1 / 12

SPUSTIME KOLI SO GREENJE KAKO SAKATE VIE SPORTSKI "BANDASI"

По Договор Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
8J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
235
Висина на гума:
40
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


*** SPUSTIME KOLI SO GREENJE

>>> EXTRA CENA <<<