Број на оглас: 2223193
Објавен на: 10.07.2020, 07:36
1 / 4

hundai h1.santafe.sonata .atos

100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam santafe 2.4 16v na mk tablici za delovi h1. 2.5td 2000g na mk tablici za delovi sonata 2000g 20.16v stranska za delovi informacii na tel.078.845.983 . 070.522.689 atosot.e.prodaden