Број на оглас: 2217309
Објавен на: 16.08.2019, 12:50

Niva na izlezot od bitola kaj trafostanicata

1 €
Квадратура:
2973 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Nivata se naoga kaj trafostanicata na izlezot od bitola...kade sto se deli patot od leva strana ...vo mestoto e doneseno voda...nivata e zagradena ... Telefon za kontakt 078412381