Број на оглас: 2214872
Објавен на: 14.07.2018, 22:38
1 / 7

Дробилица

2.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава дробилица за пластика 25kw мотор соротационе 6 ножеви и 4 статични.Екстра јака за пластичарската индустрија.
Tел 078319155 Игор