Број на оглас: 2213822
Објавен на: 02.09.2020, 07:33
1 / 11

Prodavam Kuka

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
160 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
330 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
2007
Година на реновирање:
2013
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 2 Паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Palmiro Toljati 15a

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Na odlicna mirna lokacijaa vo naselba Cento na ul. Palmiro Toljati. Odlicno socuvana nova gradba so dva posebni vleza,kompletno dokumentacija za celokupniot imot, uredeno dvorno mesto. Mozna e I zamena so Stan ili deloven objekt.