Број на оглас: 2209004
Објавен на: 16.09.2020, 22:22
1 / 11

Laptop kompjuteri

10 МКД 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
160 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Останато
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
10 инчи и помал
Zoran
Станете Премиум член

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptop kompjuteri,delovi i dr...