Број на оглас: 2207920
Објавен на: 22.08.2019, 15:42
1 / 4

SE PRODAVAAT RAFTOVI I RABOTNA MASA

20.000 МКД

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT RAFTOVI I RABOTNA MASA VO ODLICHNA SOSTOJBA