Број на оглас: 2207890
Објавен на: 30.01.2019, 10:21
1 / 2

Tacho Pro 2008 July Universal Dash Programmer

8.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Поправка инструкции, Книги

Вид на оглас: Се продава


Тачо Универзал 2008
1. Тоа е најпродаваниот уред за програмирање na дигитални километражи на возила до 2006 г.
2. Toa e високо-квалитетнa алатка, која нуди максимална флексибилност во работата, удобност и е едноставен за работа.