Број на оглас: 2196186
Објавен на: 22.05.2019, 14:14
1 / 8

Ovostarnik

6 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ovostarnik so sadnici / jabolka / na izlezot od Carev Dvor kon Otesevo.. Ovostarnikot e lociran na glavniot pat. Ima moznost da se iskoristi napravi magacin,stovariste,kuka MOZNA ZAMENA ZA VOZILO