Број на оглас: 2194617
Објавен на: 11.12.2018, 13:53
1 / 5

SOLARNI KOLEKTORI 7 GODINI GARNACIJA !!!

11.990 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


СОЛАРНИ КОЛЕКТОРИ 7 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника ПИОНИР
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер


ГОЛЕМА АКЦИЈА !!!


Изберете квалитет
Купете сончев колектор по најниска цена

Наш сервис и гаранција

НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Контакт телефон 078/33 55 11