Број на оглас: 2185844
Објавен на: 03.04.2020, 19:07
1 / 8

Polovni Amortizeri za Passat 1.9 TDI 2004 god

2 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Амортизација Амортизери

Вид на оглас: Се продава


Dve malku polovni Predni Amortizeri ORGINAL (fabricni) za Passat 1.9 TDI 2004...

Cena za dvete amortizerite e....

Tel: 070/722-117
071/212-769