Број на оглас: 2167237
Објавен на: 17.01.2019, 17:11
1 / 11

DELOVI ZA MERCEDES Cklasa W202 W203

76.430.146 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


za mercedes cklasa benzin c180 c200 c220dizel c220cdi 190 dizel c250obicen i turbodizel se za niv avtomatski menuvaci motori limarija