Број на оглас: 2166412
Објавен на: 11.05.2019, 10:09
1 / 7

2 GUMI SO BANDASI ZA IMT 506

4.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni gumi so bandasi za IMT 506. Brojka na bandasite se 4.00-12. D-47. Za motokultivator.