Број на оглас: 2161422
Објавен на: 23.09.2020, 22:58
1 / 9

Продавам греачи за вода и столни лампи

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Вид на оглас: Се продава


Греачи за вода
2000W - 250 ден.
1000W - 150 ден.

Столни лампи
Од 150 до 300 ден. по избор