Број на оглас: 2157877
Објавен на: 18.06.2019, 12:38
1 / 12

SE IZDAVA DELOVEN I MAGACINSKI PROSTOR

1 €
Квадратура:
80 m²

Категорија: Недвижности / Магацини

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


Се издава деловен простор одличен за болноца.канцеларија, лабараторја, кладилница, продавница, аптека, банка ,магацин . Локалот се наога на одлична локација со сопствен влез на главната улица "Павле Аврамоски бр.38" во близина на основното училиште "Кемал Ататур" и државната болница Објектот е со квадратура од 65 м2, опремен е со подно греење, тоалет, аларем уред, безбедносни камери.
Подрум кој е во доработка со квадратура од 80м2 одличен за магацин или деловен простор.
Има и бесплатен паркинг. Информации на моб: 070831809___
секој ден од 07до 20h.
Ви благодарам