Број на оглас: 2156953
Објавен на: 14.08.2018, 13:48
1 / 7

Се продава казан од инокс

300 € Цената е фиксна 350 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Казанот е изработен од инокс и не е многу користен, капацитет 220L, сликите се од казанот повеќе информации на телефон.