Број на оглас: 2156710
Објавен на: 14.02.2020, 19:34
1 / 4

PRIKULICA JAPANER SIPAS ПРИКУЛИЦА ЈАПАНЕР

По Договор Цената не е фиксна 45.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


sirina 1.7m dolzina 4.0m vo odlicna sostojba ima kocenje na gurtni ekstra gumi colovni