Број на оглас: 2154970
Објавен на: 30.09.2020, 19:18
1 / 1

Бош пумпа

60 €
Марка:
Opel
Модел:
ASTRA 1.7 TD
Tип на делови:
Резервни делови за мотори

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Исправна бош пумпа за Astra 1.7 TD производство 1994 година.