Број на оглас: 2150510
Објавен на: 20.08.2018, 17:02
1 / 3

Agolna garnitura

3.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava agolna garnitura ,fotelja I taburetla (malku ostetena )