Број на оглас: 2147441
Објавен на: 16.10.2018, 07:04
1 / 5

се издава деловен простор на ул. довлеџик

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
200 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава деловен простор од 200 м2 на ул. Довлеџик бр.7 (поранешен ВИ МАРКЕТ). Просторот е опремен со полици погодни за вршење на секаква дејност.
Цена по договор.

Потврден огласувач
 Марика Т. Колевска