Број на оглас: 2146352
Објавен на: 14.01.2019, 16:18
1 / 6

Екстра куќа

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
9
Квадратура:
450 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
2000 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Запад
Адреса:
Село дорутовец

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова куќа со површина од 450м2 и огромно дворно место од 2000м2 во населба Дорутовец на само 4км одлечена од центарот на Велес !!! Куќата е легализирана поседува и одвод и довот !! За подетални информации јавете се на 078336141- Тони !!!