Број на оглас: 2144601
Објавен на: 11.07.2020, 08:47
1 / 12

SE PRODAVA MNOGU UBAVA VIKENDICA HITNO

32.500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
700 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југозапад
Адреса:
TIKVESKO EZERO BRSANI

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA UBAVA VIKENDICA NA TIKVESKO EZERO NA DVA SPRATA SO STRUJA PAT ISTO VIKENDICATA E LEGALIZIRANA SITE DOKUMENTI GI IMAM SO GOLEMO DVORNO MESTOTO E NAD 650 KVADRATA DVORNO MESTO I PRV RED SO GOLEMI TERASI VIKENDICATA E MNOGU UBAVA SE PRODAVA INFORMACII NA MOB. 078-253-139..na VIBER