Број на оглас: 2140807
Објавен на: 09.11.2018, 17:59
1 / 12

Zabotehnicarka laboratorija

3.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cela zabotehnicarka laboratorija.
Masini,instrumenti, oprema, orginalni Germanski proizvodi.