Број на оглас: 2139675
Објавен на: 10.07.2018, 12:27
1 / 9

Eksklyzivna kyka od 355m2 vo Bitola

125.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
10
Квадратура:
355 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
385 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Тераса + Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava planska kuka na yl. Ohridska Br.144 na 3 sprata 355m2 plus 17m2 balkoni, so dvorno mesto od 385m2 cista povrsina i dva pomosni objekti od 38m2 i 42m2, Kykata e izgradena od najkvalitetni materijali vnatre i nadvor, so parno greenje na drva i peleti, so 3 kupatila, 2 kujni i mnogu sobi, privatizirana, Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo, samo seriozni ponudi.

TELEFON ZA KONTAKT / IVANA ( 076546778 )