Број на оглас: 2134684
Објавен на: 24.12.2018, 09:31
1 / 2

CNC LASER 2W

1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


Led laser 2w, rabotna povrsina 41cm x 31cm
kontakt telefon 070/988-868