Број на оглас: 2132096
Објавен на: 31.01.2019, 18:49
1 / 4

Продавам Mercedes Benz A170 CDI

2.000 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 170
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Mercedes Benz модел A170 , година на производство 2000,со комплетна опрема Avangard model :
Клима,кожа,електрика и полуавтоматски менувач.Пред 1 месец купени и нови гуми.Информации на 078 204 669